• Yıldırım Evden Eve Nakliyat
  • 0532 387 2894
bursa-kosovalı-yıldırım-evden-eve-nakliyat

Yıldırım Ev Eşyası Taşıma

  • Kosovalı Nakliyat |
  • Beğeni 83 |
  • Yorum 11 |
  • Paylaşın.

Evden eve nakliyat, işyeri taşıma, ofis taşıma işlerinde Yıldırım ilçemiz tüm mahallerimizle çalışma alanımızdır. Bölge her geçen gün imara açılan alanlar ile nüfus artması yaşamaktadır. Yıldırım evden eve nakliyat sektöründe dikkati çeken bir unsurda, dışardan göç alması sebebiyle şehirler arası ev eşyası taşıma işi yoğunluktadır. Eski bölge nispeten alçak katlı ve müstakil yapılardan oluşsada, yeni imara açılan yerlerde daha yüksek katlı binalar bulunmaktadır.

Yıldırım Kosovalim evden eve nakliyat firmamızın işyerininde bulunduğu ilçemizdir. Firmamız Şükraniye mahalle Ankara cadde no:256 Yıldırım Bursa adresinde kurulu bulunmaktadır. Müşterilerimiz internet ve referanslar vasıtası ile bize ulaşabildiği gibi işyerimize ziyaret ederek ev eşyası taşıma hizmeti alabilmektedir.

Asansörlü nakliyat aracımız 25.kat yüksekliğe kadar çalışabilme kapasitesine sahiptir. Yıldırım bölgesinde eşya taşıması yapılacak yerde en uygun şekilde konumlandırılmaktadır. Nakliyat asansörü hareketli bir plartforma sahip olduğu için her türlü, iş ve işçi güvenliği dikkatle alınmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde çok önem verdiğimiz iki konuda çevreye rahatsızlık vermemek ve trafik kurallarına uygun davranmaktır.

Yıldırım Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kosovalım Yıldırım asansörlü evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirlenmektedir. Müşteriiz bizi aradığında şurdan, şuraya evim taşınacak der genellikle, bizde evde keşif çalışması yapıldığını ve sonrasında kendilerine en makul fiyat teklifinin verileceğini belirtiriz. Müşterimiz ile belirlenen zamanda taşınacak evde, kat yüksekliği, eşya miktarı ve kategorisi, taşınılcak yerin bilgileri konusunda expertiz görüşmesi yapılmaktadır. Devamında firmamızda Yıldırım evden eve nakliyat günü, ve keşif çalışmaları değerlendirilerek müşterimize fiyat teklifi verilir. Müşterimizin kabul etmesi durumunda sonradan anlaşmazlık yaşanmasın diye karşılıklı taşıma sözleşmesi imzalanmaktadır.

Ev Eşyası Taşıma İşinde Müşteri Memnuniyeti

En önemli konu Evden eve nakliyat işinde müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Günümüzde eskinin aksine, hizmet sektöründe müşteri internet üzerinden gelmektedir. İnternet üzerinden örneğin GOOGLE arama motorunda Bursa evden eve nakliyat firması araması yapan kişi, firmaların internet sitelerini incelemekte, referanslara ve hakkındaki yorumlara bakmaktadır. Bu kadar rekabet yaşanan bir sektörde aklıcı olmanın tek yolu müşteri memnuniyetidir. Kosovalı Yıldırım evden eve nakliyat kurumsal taşımacılık hizmetinde en iyi işleri yaparak müşteri memnuniyeti kazanmaya odaklı olarak çalışmaktadır.

Yorumlar

img

Aysun T. |

Muhasebe

Detaylı anlatım ve izahat için Teşekkürler.

img

Eme F

Yetkili

Aydınlatmaya, bilgilendirmeye gayret gösterdik, biz size teşekkür ederiz.

img

Eşref Z. |

Esnaf

Kosovalım Yıldırım nakliyat firmasından aldığımız ev taşıma hizmetinden çok memnun kaldık. Tavsiye ederim.

Sizde Yorum Yapabilirsiniz.

Kosovalım Bursa Evden Eve Nakliyat | BE AJANS:

Loading...