• Nilüfer Asansörlü Evden Eve Nakliyat
  • 0532 387 2894
nilüfer-en-iyi-evden-eve-eşya-taşıma-firması

Nilüfer Asansörlü Ev Eşyası Taşıma

  • Kosovalı Nakliyat |
  • Beğeni 143 |
  • Yorum 11 |
  • Paylaşın.

Nilüfer asansörlü evden eve nakliyat hizmeti en iyi, en güvenli, en fazla müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız iştir. Yıllar öncesinde ev eşyası taşıma işinde iş gücü yüzde 85 oranındaydı. Her şey el ile zor şartlarda yapılırdı. Ev eşyası taşıma işi duyulan dinlenme ihtiyacı, eşyaların taşınmasının zorluğu ile uzun zaman alırdı. İşin ik farklı boyutu vardı aslında, eşyaların aşağıya taşınması ve araca yüklenmesi, sonrasında o eşyaların araçtan yeni eve taşınması. Tek çözüm fazla eleman ile evden eve nakliyat işini yapmakta idi.

Genel bakış açımız ile evden eve nakliyat fiyatları belirlenmesinde, bir diğer önemli faktör nerede hizmet verdiğinizdir. Evet bu tuhaf gelebilir ama bir gerçekki aynı hizmeti, İstanbul'da Bursa'da Adana'da aynı fiyata veremezsiniz. Bunun sebebi her konumdaki yaşam sürme maliyetlerinin (bedellerinin) çok farklı olmasıdır. Öyleki aynı ilde farklı ilçelerde dahi büyük fiyat farklılıkları her sektörde görülmektedir.

Nilüfer Bursa'mızın en yeni ve en hızlı gelişen ilçesi, planlı yapılaşması ile dikkat çekmektedir. Modern günümüz inşaat teknolojisi, şehir planlamsına verilen önem ile nüfusu paralel olarak artmaktadır. Nilüfer ilçemiz villa yapılaşma alanları, modern site blok yapıları, geniş bulvarları ve alışveriş merkezlerini, dahası 2 büyük organize sanayi ve bir çok k.sanayi tesisleri ile ön plandadır.

NİLÜFER ASANSÖRLÜ EV EŞYASI TAŞIMA

Şimdi gelelim Kosovalı Nilüfer asansörlü evden eve nakliyat fiyatlarını nasıl belirlediğimize. Sanldığının aksine taşınma mesafesi maliyette çok fazla yer tutmuyor. Burada en önemli belirleyici, kurumsal bir firmanın sahip olması gereken nakliyat araçları ve nakliyat asansörü yatırımlarının maliyetidir. Örnek 5.kata yükleme ve boşaltma kapasitesine sahip bir nakliyat asansörü ile 25.kata kadar hizmet veren nakliyat asansörü fiyatı anormal farklılık göstermektedir. Aynı şekilde nakliyat araçları kapasitesine ve ihtiyaca göre yüklü yatırımlar gerektirmektedir. Ülkemizdeki vergi sistemi ile kurum vergileri, sigorta primleri herkezin malumudur. Bu işi doğru ve kaliteli yürütebilmeniz için bünyenizde sabir bir ekibiniz olmalıdır. Burada bir ev eşyası taşıma hizmetine etki eden maliyetler sektördeki rekabet ortamıda dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Kosovalı Nilüfer evden eve nakliyat kurumsal taşımacılık hizmetinde en doğru ve asgari fiyatları müşterimize sunmaktayız. Burada müşterilerimizin korsan taşımacılık yapan, sorumluluk taşımayan kişiler ile bizim aramızda bir mukayede bulunmamaları. Eşyalarınızı yükledikten sonra fiyat farkı çıkaran, elemanları bahane ederek fark isteyen, taşıma sırasında özenli davranmayan bir çok kişi bulunmaktadır. Dolayısı ile özel dikkat gerektiren ve yukarıda saydığımız yatırımları yapmak gereken sektörde firmamızı tercih etmelisiniz.

Yorumlar

img

Umut E. |

Sanayici

Detaylı bilgi paylaşımınız için teşekkürler.

img

Emrak A. |

Yetkili

Aydınlatmaya, bilgilendirmeye gayret gösterdik, biz size teşekkür ederiz.

img

Aysun R. |

Eczacı

Kosovalım Nilüfer evden eve nakliyat firmasından aldığımız ev taşıma hizmetinden çok memnun kaldık. Tavsiye ederim.

Sizde Yorum Yapabilirsiniz.

Nilüfer Evden Eve Nakliyat | BE AJANS:

Loading...